שיפוץ מבנים

ועדי בתים רבים בשנים האחרונות מרימים את הכפפה ומחליטים על ביצוע עבודות יסודיות של שיפוץ המבנה כדי לשוות לבניין מראה יפה ונקי יותר וגם על מנת לבצע שלל תיקונים ושיפוצי מבנים שמצטברים עם השנים. כאשר מדובר על המעטפת החיצונית של הבניין אין מדובר בעבודות שגרתיות אלא עבודות שיפוץ המבוצעות פעם אחת במשך תקופת זמן ארוכה ואז גם מבצעים עבודה יסודית כדי לא לחזור עליה בשנית.

מכיוון שידוע שעבודות שיפוץ מבנים עלולות להפריע לשגרת היום של הדיירים בבניין והן כרוכות לעיתים קרובות באי נוחות גדולה. חשוב מאוד לפנות אל חברה מוכרת ומקצועית אשר מצד אחד תבצע את עבודות השיפוץ על הצד הטוב ביותר, תוך שמירה והקפדה על הדרישות של הדיירים ושל ועד הבית, תוך שימוש בחומרי גלם מעולים ולא ירודים וכמובן תשתדל לשמור על הפרעה מינימלית, אם בכלל, לשכנים ולמשפחות שגרות בבניין.

שיפוץ מבנים הוא שם כולל למגוון רחב של פעולות ועבודות, כמו למשל שיפור ושדרוג מראה חיצוני על ידי צביעה, התקנת מרפסות או חלונות יש מאין, החלפת דלתות או חלונות וביצוע ניקיון יסודי ומקיף בכל חלקי הבניין. לעיתים שיפוץ בניינים כולל גם שיפוצים בחניון או בגינת הבניין ובדרך כלל עבודות שיפוץ אלו כרוכות בהצבת פיגומים בסמוך לקומות הגבוהות של המבנה.

שיפוץ בניין ברמת אביב

איך לבחור חברה לביצוע שיפוץ בניינים

התחום של עבודות בניין ושיפוצים הוא רחב מאד ולא כל חברה מציעה את כל הפתרונות ואת כל סוגי העבודות. חברת א.י. בנייה מציעה שלל עבודות בנייה ובניין מכל הסוגים, שיפוץ בניינים ושיפוץ מבנים ועבודות המותאמות לכל הצרכים של הלקוחות. בחברה מעמידים את הלקוח במרכז וכל פעולה שמבוצעת במבנה קשורה אך ורק להשגת המטרה המרכזית – שביעות רצון הלקוח. בחברה לא מגבילים את העבודות לפרק זמן קצוב כדי שאפשר יהיה לבצע תיקונים או שדרוגים  כדי להגיע אל התוצאה הסופית הרצויה והמתאימה ביותר ללקוח.

בחברה מועסקים עובדים מנוסים ומיומנים בעבודות שיפוץ בניינים ומדובר בעובדים חוקיים כפי שדורש החוק בישראל. א.י. בנייה מתגאה בסגנון עבודה אירופאי שאינו מוכר בארץ ומלבד שיפוץ בניינים, שיפוץ מבנים ועבודות הבנייה והשיפוצים א.י בנייה מציעה גם שירותים נוספים הקשורים בתחום של שיפוץ מבנים, תוך שיתופי פעולה עם בעלי מקצוע אחרים – אדריכלים לצורך הגשת בקשות או תכניות, עיצוב פנים ואדריכלות, ייעוץ בנוגע לשיפוץ או לעיצוב שאחרי העבודה ועוד.

אין חברות רבות בארץ אשר רואות לנגד עיניהן את טובתו של הלקוח בלבד. תקופה של שיפוץ בניינים עלולה להיות מאד לא נעימה או נוחה ללקוחות שהבניין שלהם עובר שיפוץ, בעיקר כשמדובר במשפחות עם ילדים, למשל. יחד עם זאת כדאי לוודא שמי שמבצע שיפוץ מבנים או שיפוץ בניינים עושה זאת בהתחשבות מלאה ושמירה על האינטרסים של הלקוחות ושל אלה הגרים בבניין במשך תקופה זו.