שיפוץ דירה

כאשר מחליטים לבצע שיפוץ דירה צריך לקחת משתנים רבים בחשבון. בדרך כלל הדברים הראשונים שאנשים חושבים עליהם הם דווקא אלה הפחות נעימים – העבודות לוקחות זמן רב, לפעמים מתחילים באזור אחד בבית וממשיכים לעוד אזורים מבלי שהייתה כוונה ראשונית לכך, לכלוך בבית עקב עבודות השיפוץ ועוד.

אין ספק שאלה דברים נכונים שבהחלט ייקחו חלק בתהליך של שיפוץ דירה אך ישנם גם דברים חיוביים מאד שאסור להתעלם מהם. כאשר בוחרים באופן מושכל ונבון חברת שיפוצים מקצועית שתבצע את העבודה אפשר להיות בטוחים שגורמי הסיכון לאי נוחות וקושי מצטמצמים מאד וכך העבודה תהיה ממוקדת, מקצועית ומלאה בשירות, ניסיון ומיומנות.

פרויקט ברמת אביב פנטהאוז

מהו תהליך נכון של שיפוץ דירה?

השלב הראשוני של שיפוץ דירה הוא כאמור בחירה של החברה שתבצע את השיפוץ. גם אם הלקוח אינו אדם הבקיא בתחום הבניין והשיפוצים, מספיק שיהיה לו מושג כללי של השינויים או השיפוצים שהוא מעוניין לבצע, מה חשוב לו ומה נמצא בראש סדר העדיפויות. ישנם לקוחות שיודעים היטב מה הם לא רוצים שיקרה בשיפוץ הדירה שלהם וגם זו הגדרה שחשוב מאד להגדיר מראש.

כאשר ללקוח יש את הרעיון הכללי הוא יכול להיפגש עם איש מקצוע שיוכל לתת את חוות דעתו על סמך הניסיון וההכרות שלו עם עולם עבודות השיפוצים. כך הלקוח יוכל לקבל רעיונות מקצועיים עבור שיפוץ דירה וכמובן משוב על מה שהוא חשב. חשוב מאד שתהיה כימיה טובה בין נציג החברה לבין הלקוח כדי שהלקוח יחוש בנוח בחברתו של הנציג, יוכל לשתף אותו ברעיונות ובמטרות שלו מהשיפוץ ויידע שיש לו על מי לסמוך, כלומר שיש איש מקצוע שהאינטרסים שלהם משותפים וטובת הלקוח עומדת לנגד עיניו.

במה כרוך שיפוץ דירה?

כתלות במספר החדרים או בגודל האזור שבו מתבצע שיפוץ דירה כך ניתן להעריך עד כמה ייתכן חוסר נוחות בזמן השיפוץ. האם שוברים קירות ומחליפים ריצוף? האם תהיה אספקת חשמל ומים סדירה לשאר חלקי הבית או שאולי מומלץ כלל לא להתגורר בדירה במשך תקופת השיפוץ. את המענה לכל השאלות האלה יוכל לתת איש המקצוע לקראת התחלת העבודות וכמובן רצוי שהוא ירצה למנוע ככל האפשר אי נעימויות עבור הלקוח ומשפחתו וירצה להפריע כמה שפחות לשגרתו של הלקוח המתגורר בדירה.

חברת א.י. בנייה עונה בדיוק על הקריטריונים שהוזכרו. טובת הלקוח עומדת לנגד עיניהם של מנהלי החברה והשקפת העולם שלהם ייחודית וחריגה בתחום – בחברה לא מתפשרים על ביצוע איכותי של שיפוץ דירה ותוך כדי שמירה על סגנון עבודה מיוחד שאין כמותו בארץ, מתבצע שיפוץ דירה בדיוק כפי שהלקוח רוצה ומצפה. העבודה אינה מוגבלת בזמן על מנת שהלקוח יהיה מרוצה עד הסוף ושבע רצון באופן מושלם. בנוסף מציעה החברה שירותי ליווי אדריכלי ועיצובי, ייעוץ פרטני וגם הגשת בקשות, שרטוטים ותכניות.