שימוש בלוחות גבס בדירה – כל מה שחשוב לדעת

שיפוץ ושיפור הבית באמצעות לוחות גבס

משפצים את הבית? עוברים לדירה חדשה ורוצים לשפר את המראה? לוחות גבס מאפשרים לכם שיפוץ קל ומגוון. תוכלו לנצל כל חלקה בבית באמצעות לוחות גבס וליצור הפרדה בין החדרים, כך ששני חדרים יכולים להפוך לשלושה, ארבעה חדרים לחמישה, שלושה לשני חדרים וקליניקה או כל ואריאציה נוספת, וכן הלאה.

טרנד מבוקש והזמנת איש מקצוע

לוחות גבס מזמן הפכו לטרנד מבוקש, אתם לא צריכים ללכלך את הידיים יתר על המידה, אתם יכולים ליצור מעבר לקירות ההפרדה – גם נישות בקירות ופינות עבודה מעניינות. הלוחות עשויים מגבס המצופה נייר קרטון, כאשר את הלוחות מחברים באמצעות דיבלים וברגים לקירות. אכן חשוב שההתקנה תיעשה באופן מקצועי כדי שהלוחות יעמדו בעומס הרב שיידרש להם, לכן תמיד כדאי לקרוא לאיש מקצוע שיעשה עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.

סוגים של לוחות גבס

כעיקרון, יש מספר סוגים של לוחות גבס. גבס לבן סטנדרטי מאפשר לכם לחצוץ בין החדרים וליצור נישות שונות. גבס ירוק מאפשר חסינות מפני אש ומתאים למקומות גבוהים שיש בהם סיכון לשריפות. צמנט בורד הוא לוח גבס עמיד מפני מים ומיועד להתקנה חיצונית. פעם היו מתלוננים שקירות הגבס אינם יוצרים בידוד משמעותי, אך כיום יש בהם בידודים היוצרים מניעת רעשים בין החדרים, ומכאן יתרונות לוחות גבס לכל שימוש אפשרי.

חציצה, הנמכה ויצירת נישות

בסך הכל לוחות גבס מתאימים לכל כיס ולכל דורש כיוון שהמחיר אינו גבוה והגבס מאפשר שימושים שונים ומגוונים כמו חציצה, הנמכת קירות ויצירת נישות לצרכים שונים. מעוניינים להנמיך את התקרה כי אתם מתקינים מזגן או כי סתם מתחשק לכם ליצור אווירה חמימה יותר בבית? ההנמכה תאפשר להסתיר את כל הצינורות ששייכים למזגן, תאפשר מראה יותר ביתי, אך גם את המשימה הזאת חשוב להפקיד בידי איש מקצוע בלבד. מישהו שיבצע מקצועית את כל העניין על הצד הטוב ביותר.

הגבס אינו תחליף לבטון, אלא תוספת לפנים הבית

לוחות גבס משמשים לרוב לפנים הבית ורק לחלק ממנו. סביבו יש מבנה גדול עשוי בטון או לבנים, כך שהגבס לא מחליף את הבטון, אלא רק מהווה תוספת לפנים הבית, לעיצוב, לנוחות, להנמכה ולהפרדה. לוחות גבס נחתכים בהתאם לצורה שתבקשו, את הלוח תחברו למבנה המבוקש בפשטות ובקלות. בתוצאה הסופית תראו את הקירות, את המדפים, את התקרות ואת הנישות כחלק בלתי נפרד מהבית אחרי שיפוץ.

ליהנות מהתהליך, ליהנות מהקירות

זריזות, דייקנות, חוסר לכלוך, משקל קל – כל אלה ועוד מאפשרים לכם ליהנות משיפוץ ידידותי לסביבה באמצעות לוחות גבס המהווים פתרון מושלם לכל דורש. כעת אפשר לומר – תתחדשו על החלל החדש! בחרו קירות גבס לצרכים שלכם ותיהנו מבחירה מושלמת ונכונה עבור כולם.