עוברים דירה? 3 נושאים שכדאי לקחת בחשבון

shutterstock_366444488

חסכתם במשך שנים והרגע הזה סופסוף מגיע: אתם עומדים לעבור לדירה חדשה. יכול להיות שזהו השלב בו אתם נדרשים לתכנן את בנייתו של בית החלומות, ואולי אתם משפצים נכס כדי להבטיח לעצמכם חוויית מגורים טובה באמת. כך או כך, הנה כמה נושאים בהם מומלץ לטפל כבר עכשיו, לפני שאתם יוצאים לדרך.

הובלה? משימה למקצוענים

אולי נדמה שקפצנו לסוף הדרך, אבל האמת היא שמלאכת ההובלה יכולה להיות מורכבת למדי. בהנחה שאין לכם משאית, ציוד מתאים וכמה חברים בכושר טוב שיבואו לעזור, כדאי לפנות למקצוענים, ויפה שעה אחת קודם. דרך טובה לבחור חברה מקצועית ואמינה שתעניק לכם שירות מצוין במחיר נוח, היא להשתמש בשירותיו של גט-מובינג אתר השוואת מחירי הובלות. כדאי רק להגיע אל המשימה הזו כשאתם יודעים (בערך) מה אתם צריכים להעביר, כולל רשימת ריהוט מפורטת ככל האפשר. כך תקבלו הצעת מחיר מדויקת ככל האפשר, ותימנעו מהפתעות ביום המעבר.

שיפוץ? תכננו אותו מראש

אתם אלה שיודעים בדיוק מה נכון עבורם, מה הצרכים היומיומיים שלכם ואיך ייראה הבית המושלם. אם כן, זה בדיוק הזמן להתחיל לתכנן את השיפוץ שלכם לפרטי פרטים. בשלב הזה מומלץ להיעזר באנשי המקצוע שיעזרו לכם להגדיר את החלומות שלכם, לתאר את השגרה היומיומית ולקבוע מה נחוץ לכם יותר ופחות. הכלל הזה נכון בין אם אתם מתכננים שיפוץ יסודי או כמה ליטושים קטנים, שדרוג של הרצפות או חלוקה מחודשת של החלל שעומד לרשוכתם. הכלל החשוב? אל תתפשרו על פחות מאנשי המקצוע הטובים ביותר כדי שתוכלו להיות בטוחים שהבית שלכם בידיים טובות.

מנקים? אפשר גם לחסוך זמן

שיפוץ יסודי הוא הזדמנות מופלאה לרענן את הבית ולהפוך את המרחב הפרטי שלכם למקום המושלם והאידאלי עבורכם, אבל רגע אחרי שהכול ייגמר יגיע עוד אתגר משמעותי. הרי את האבק והלכלוך שיישארו מישהו צריך לנקות, ואם יש לכם זמן וסבלנות אתם בהחלט יכולים לקרצף, לשפשף ולקוות שהכאוס ייעלם. בפועל זו משימה קצת יותר מורכבת, בוודאי אחרי שיפוץ מאסיבי בבית. אם כן, אפשר בהחלט לשקול את האפשרות לגייס לעזרתכם חברת ניקיון שתבריק את הרצפות, את הפאנלים, את החלונות ואת הארונות החדשים באמבטיה.

שלושת הנושאים שהזכרנו כאן הם בהחלט קריטיים, ואין ספק שהם יכולים להשפיע על החוויה כולה. אז לפני שאתם מתחילים לשפץ ומתכננים לעבור לבית החדש שלכם, כדאי לפנות למקצוענים ולא להתפשר על פחות מהטוב ביותר – הן בתחומי השיפוץ והבנייה, והן בכל תחום אחר. חוויית המגורים שלכם תלויה בהחלטות שתקבלו.