עבודות גבס

רעיונות מקוריים לעיצוב הבית

עיצוב הבית דורש לא מעט מחשבה והרבה מאוד תכנון, בעיקר כאשר הרצון הוא לעצב בית שהוא לא רק מרשים למראה, אלא גם נוח למחייה. אחד הכלים המרכזיים שעומדים לרשותנו לצורך עיצוב הבית באופן מתוחכם ובשילוב בין אסתטיקה לפונקציונאליות, הוא השימוש בגבס, וכיום ניתן לבצע מגוון עבודות גבס עם החומר הזה, שהוא גם פשוט ונוח לעבודה, וגם מאפשר לנו קצת להשתגע עם העיצוב.

למשל, בבתים רבים בוודאי תמצאו נישות גבס ייחודיות במקום כונניות ספרים או מזנונים, וחללים גדולים ניתן לחלק לאזורים מוגדרים יותר על ידי התקנת מחיצות. כל רעיון וכל עיצוב מאתגר נעשים אפשריים יותר עם חומר הגלם הבסיסי, כך שהוא בהחלט נפוץ בבתים ובמשרדים רבים.

עבודות גבס

אפשרויות בלתי מוגבלות

עבודות גבס יכולות להתבצע בכל חדר בבית ולהעשיר את המראה שלו באופן ייחודי. לדוגמה, את סלון הבית תוכלו לרענן עם התקנת נישת גבס במקום המזנון. כיום, כאשר הטלוויזיות הגדולות והשטוחות תלויות על הקיר, אין צורך במזנון מאסיבי שיוכל להתמודד עם כובד המשקל של המסך, וניתן להסתפק בבניית גבס שתאפשר לנו גם להסתיר את חוטי החשמל וגם לתכנן מדפי גבס להצבת הממיר, מכשיר ה-DVD וכל חפץ נוי שנרצה.

כוננית הספרים גדולה גם היא יכולה להיעלם ולפנות את מקומה לפתרון חלופי, נוח ואסתטי יותר, עשוי גבס. ספריית הגבס יכולה להתפרש לאורך הקיר כולו ולשמש לאחסון ספרים, דיסקים, אלבומי תמונות ועוד. ניתן גם לתכנן מדפים בגדלים שונים או בצורות שונות כך שבהצבת חפצי נוי שונים כמו נרות או תמונות ממוסגרות נקבל מראה מרשים ביותר, ואפשר אפילו להתקין נורות קטנות לאורך הנישות, שיאירו את הספרייה ואת תכולתה.

 

ביצוע עבודות גבס איכותיות

בכל שיפוץ או שינוי שאתם מבצעים בבית, מילת המפתח צריכה להיות איכות. שימוש בחומרים איכותיים, קבלת שירות מאיש מקצוע מיומן ותכנון מדויק של עבודות הגבס הם הצעדים המשמעותיים שיוכלו להפוך את העבודה כולה להצלחה גדולה. מאחר ועבודות גבס ישפיעו רבות גם על מראה הבית וגם על הנוחות שלכם בחללים השונים.

מומלץ לבחור אך ורק באנשי מקצוע מצוינים, שיוכלו להעניק לכם מניסיונם העשיר ולשדרג את מראה הבית. חברת א. י. בניה מעמידה לרשותם צי של יועצים ומקצוענים שיידעו לתכנן יחד אתכם את הסלון שאתם רוצים, את חדר השינה הנוח ביותר ואת חדר העבודה הפונקציונאלי שאתם זקוקים לו. כי גם בעבודות גבס אין פשרות!