דירות מקבלן

קנייה של דירות מקבלן היא  בדרך כלל החלום של כל מי שעומד בפני רכישה של דירה חדשה. המשמעות של קניית דירה מקבלן היא קניית דירה חדשה לגמרי, שזה עתה הסתיים תהליך הבנייה שלה ובעצם אף אחד עדיין לא גר בה. לקנייה של דירה מקבלן יש את היתרונות והחסרונות שלה וכל אחד צריך לבחון את השיקולים שלו, את מה שחשוב לו יותר ופחות וכך לקבל את ההחלטה בנוגע לרכישת הדירה. בעיקר את האפשרות והסיבות של המשך ביצוע עבודות בדירה המוכנה על ידי חברת שיפוצים נפרדת הנשכרת על ידי בעל הדירה.

דירות מקבלן

מה המשמעות של קניית דירות מקבלן?

כאמור, כאשר קונים דירה מקבלן מקבלים את הדירה כשהיא ממש בסיום הבנייה ועדיין איש לא גר בה. היתרונות לכך ברורים – לא תהיינה שום תקלות בדירה, לא יהיו פגמים או נזקים וכל מה שנמצא בדירה – החל מכלים סניטריים, דרך צנרת ורשת חשמל ועד משטח שיש במטבח – יהיה חדש לגמרי מבלי שנעשה שימוש כלשהו. החיסרון הגדול של קניית דירה מקבלן היא שלא ניתן לבחור את סוג הגימור וחובה להסתפק, לפחות בשלב הראשוני – במה שהקבלן מציע.

מה עושים עכשיו? אם לא אוהבים את אמצעי הגימור של הדירה המוכנה אין ברירה אלא להתחיל תהליך של שיפוץ, שינוי ושדרוג. כמובן שעבודות שיפוצים ושינויים ייקחו זמן וגם יהיה צורך לשלם גם לחברה שתבצע את השיפוצים. יחד עם זאת – אחרי השיפוצים תתקבל הדירה שהלקוח באמת רוצה ועליה חולם, והיא עשויה להיות שונה תכלית מאשר דירות מקבלן. שלב לא פחות חשוב הוא לבחור בחוכמה את החברה שתבצע את השיפוצים.

א.י. בנייה – החברה שמתאימה בדיוק!

חברת א.י. בנייה היא חברה מוכרת ומובילה בתחומה. ברפרטואר שלה ניתן למצוא אלפי לקוחות שעבורם ביצעה החברה עבודות של שיפוצים ובנייה והם נשארו מרוצים ושבעי רצון. החברה מתמחה לא רק בכל הסוגים של עבודות בנייה ושיפוצים אלא גם במתן שירותים ייחודיים של אדריכלות ועיצוב פנים על מנת לאפשר ללקוח מכלול של שירותים שיסייעו לו לשפץ ולעצב את הדירה שלו בדיוק כפי שתמיד רצה ודמיין. החברה מתגאה בסגנון עיצובי ייחודי ומעניין שאינו מהווה את הסגנון של אף חברת בנייה אחרת כאן בארץ.

בחברה מועסקים עובדים מנוסים ומיומנים בכל עבודות הבנייה שיוכלו להפוך דירות מקבלן לדירות ייחודיות אשר יאפיינו את הטעם האישי של כל לקוח ולקוח. החברה לוקחת אחריות על כל פרויקט בנייה שהיא מתחילה כדי לוודא שבסופו של התהליך הדירה נראית בדיוק כפי שהלקוח רוצה. העובדים המועסקים בחברה הם עובדים מנוסים ומיומנים בשלל סוגי עבודות הבנייה ואפשר לסמוך עליהם שיבצעו עבודה יסודית ומקצועית ויחתרו להגיע בדיוק מה שהלקוח רוצה ומקווה לו.