בניית וילה

בניית וילות היא אחד מהפרויקטים המאתגרים ביותר של ענף הבנייה. ישנם כמה עקרונות שצריך לפעול על פיהם וכמובן דרישות שצריך לעמוד בהם מבחינת החוק, תקנות בנייה וכיבוי אש, מכון התקנים ונהלים של ביטחון ובטיחות. וילות הן בתים פרטיים גדולים ורחבי ידיים ולכן בנייה שלהן עלולה לארוך זמן לא מועט. בנוסף לבנייה וילה עצמה ישנם דברים רבים נוספים שצריך לתת עליהם את הדעת – עיצוב פנים של כל חדר וחלל בבית, כמו גם עיצוב חוץ של גינה, פינת ישיבה או אפילו בריכת שחיה.

בניית וילה כוללת בדרך כלל בנייה של יותר ממפלס אחד, מרתף, תיחום על ידי גדר או חומת אבנים, בנייה של חדר מוגן כפי שמתחייב מהחוק וכמובן החדרים שניתן למצוא בכל בית – חדרי שינה, חדרי שירותים ואמבטיה, מרפסת, סלון, מטבח ופינת אוכל. כאשר ישנו שטח רב שניתן לעצב ולהחליט כיצד לבנות ואיך ייראה הגימור שלו – הרי שכדאי שאת תהליך הבנייה תלווה חברה שמתמצאת גם בתחומי העיצוב והאדריכלות ותסייע בהפיכת הווילה לפינת חמד של ממש עבור מי שעומד לגור בה.

בניית וילות על ידי א.י. בנייה

חברת א.י. בנייה – חברה המציעה את כל השירותים!

חברת א.י. בנייה מציעה מכלול של שירותים הכוללים גם מתן ייעוץ ייחודי וחדשני בתחומי העיצוב והאדריכלות. אם בדרך כלל עליכם לפנות אל חברה חיצונית לשם כך – הרי שחברת א.י. בנייה מציעה לכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת מבלי לחפש בעלי מקצוע אחרים. החברה נוסדה בשנת 2004 וחרטה על דגלה לוודא את שביעות רצונו המוחלטת של כל לקוח ולקוח ולכן אינה מקציבה זמן לשום משימה ולשום עבודה כדי לא להגביל את העובדים או את הלקוח ולאפשר לבצע שינויים ללא לחץ של זמן.

א.י. בניה כבר ביצעה עבודות רבות של בניית וילות ותשמח לעמוד גם לרשותכם. הידע והניסיון של העובדים ומנהלי החברה יוכלו לסייע לכם רבות בעת בניית וילה בדיוק כפי שתמיד רציתם וחלמתם. גם אתם מוזמנים ויכולים להפוך ללקוחות מרוצים של החברה, כאלה שלא יהססו לפנות אל החברה שוב ושוב במידה ויזדקקו לעבודות נוספות של בנייה או שיפוצים וגם ימליצו באוזני מכריהם אודות עבודת החברה.

כמה זמן אורכת בניית וילה?

על שאלה זו קשה מאד לענות ואין כאן תשובה חד משמעית. לכל לקוח הצרכים והדרישות שלו וישנן וילות בגדלים שונים. זו הסיבה שאין תהליכים של בניית וילות שיהיו זהים לגמרי ותמיד יהיה שוני בין עבודות בנייה שונות. חשוב מאד להתאזר בסבלנות רבה על מנת שהתהליך יסתיים על הצד הטוב ביותר והלקוח יהיה מרוצה מהווילה שנבנתה עבורו על סמך הרצונות והחלומות שלו. בסופו של יום הלקוח הוא זה שצריך לגור בווילה החדשה.