משפצים את העסק? אל תשכחו את הפרטים הקטנים

שיפוץ עסק תמיד מצריך המון חשיבה מראש. כאשר יש כל כך הרבה פרטים לחשוב עליהם, העבודה עם האדריכל, עם מעצב הפנים והיכולת להביא את מה שאתם אוהבים ורוצים אל תוך שיפוץ העסק מצריכה המון אנרגיה. אך בזמן שאתם מתכננים את העסק שלכם מחדש, האם אתם זוכרים את הפרטים הקטנים?

לאחר השיפוץ הגדול, לאחר שמיקמתם את הרהיטים והבנתם לאן כל דבר הולך, הגיע הזמן לחשוב על הסיומות של העסק, מה הוא צריך כדי להפוך למושלם. בעבור זה, הבאנו לכם מספר דוגמאות לפריטים שאסור לכם לשכוח בשביל העסק הטוב ביותר שתוכלו לתת לעצמכם-

הערכת סיכונים

הצעד הראשון שלכם לכיוון הגנה מלאה של העסק שלכם מפני גניבה או פריצה, יהיה לגלות היכן העסק שלכם הכי פחות מוגן. איפה הנקודה הרגישה של העסק שלכם. כשתגלו את הנקודה, יהיה לכם הרבה יותר קל לעשות הערכת סיכונים ולשים יתר תשומת לב לאזורים שפחות מוגנים. אחרי הכל, אין טעם למגן את העסק אם אתם לא מתכוונים לשמור עליו כמו שצריך.

אמצעי ביטחון בסיסיים

ישנם אמצעי ביטחון די זולים בימינו. מוצרים הזמינים בשוק בדיוק עבור בעלי עסקים שמעוניינים לשפר את רמת האבטחה בעסק שלהם. כך למשל, מצלמות אבטחה במעגל סגור יכולות להרתיע את אותם פורצים שרוצים לפרוץ אליכם לעסק מלעשות זאת בפועל. יתרה מזאת, סורגים על כל חלונות העסק יכולים גם הם לטרפד את ניסיון הפריצה. כאשר אתם בוחרים סורגים עבור הגנה, יש אפשרות לבחור סורגים שקופים למשל, שיתאימו לעיצוב העסק שלכם.

רשת הגנה אנושית

כשאתם מגנים על העסק שלכם, ולאחר שהתקנתם את המצלמות הפיקטיביות והתקנתם סורגים שקופים, הגיע הזמן לאקדחים הכבדים. הפעלת אזעקה בשיתוף המוקד העירוני או חברת אבטחה חיצונית. אמנם את רוב הפורצים או המפגעים תצליחו להרתיע, אך יש כאלו שלא יפלו בפח אותו יצרתם וינסו דווקא כן לחמוד את העסק שלכם. ברגע שיש לכם רשת המקיפה את כל העסק, כאשר אדם שעבודתו הוא להשגיח על העסק מרחוק ובאופן דיגיטלי, האפשרות לפריצה מוצלחת יהיה אפסי. גם אם יקרה משהו לעסק שלכם, תהיו רגועים שהכל מתועד ושהמרדף אחר הפושע יתחיל מאותו הרגע שעלתה ההתראה.

העסק שלכם, הוא הילד שלכם. מן הסתם תרצו לעשות הכל עבור ביטחונו. על כן, גם מצלמות נסתרות בתוך העסק עצמו יעזרו לכם לראות אם העובדים שלכם מועלים באמון שלכם. מצלמות לא פיקטיביות באוזרים מתים בעסק שלכם יעזרו לכם מפני פירצה הקוראת לגנב. כשבראש ובראשונה חשוב לכם העסק שלכם, ההשקעה הכלכלית לביטחונו תהיה שווה את זה. חישבו כמה כסף ואמון תפסידו במקרה של פריצה.