מנקה פרטי או חברת ניקיון – מה עדיף?

עבודות שיפוצים

אתם מנסים להחליט איך נכון וכדאי יהיה לנקות את המשרד שלכם? עד היום, כיוון שהמשרד יחסית קטן, עשיתם זאת בעצמכם? אם כך, בוודאי אתם יודעים לומר שזה לא באמת נוח. למי יש כוח וחשק, אחרי יום עבודה ארוך, להתחיל לנקות לבד את המשרד? ומצד שני, לעשות תורנות בין העובדים זה לא באמת ריאלי, כי אתם הרי לא משלמים להם כדי לנקות. לכן ברור מדוע הגיע הזמן לתת את העבודה הזאת למי שבאמת יש לו ניסיון, זמן ופנאי לכך. כעת אתם מתלבטים בין מנקה פרטי ובין חברת ניקיון משרדים? אם כך, אתם לא לבד. רוב האנשים תוהים לגבי הסוגיה הזאת וכדאי שתדעו: איך תחליף אמיתי לשירותיה של חברת ניקיון מובילה.

מהם היתרונות שמהם תיהנו אם תפנו אל חברת ניקיון?

אתם עדיין לא בטוחים שפניה אל חברת ניקיון זו הבחירה הנכונה? אם כך, כדאי שתדעו שאין אופציה טובה מכך. העניין הוא שחברות ניקיון אף פעם לא משאירות את הלקוח בלי מענה, בהנחה שפונים אל חברה רצינית וטובה. במילים אחרות: המנקה הפרטי יכול לקום בבוקר ולהחליט שלא מתחשק לו להגיע לעבודה, מה שיגרום לכך שהמשרד שלכם יישאר מלוכלך. לעומת זאת, חברת ניקיון לא תרשה לעצמה לעשות זאת ולכן שירות של חברת פוליש וניקיון זו החבירה הכי טובה שיש. בנוסף, ברוב המקרים חברת ניקיון משרדים עושה עבודה מהירה ומקצועית יותר, כך שאין ספק שהתוצאה הסופית תהיה מבריקה, בדיוק כמו שאתם רוצים.

האם מדובר על השקעה כלכלית גדולה?

אין ויכוח על כך שכמעט תמיד כאשר פונים אל מנקה פרטי, המחיר יהיה נמוך יותר מאשר המחיר שתדרוש חברת ניקיון. מצד שני, גם איכות העבודה תהיה נמוכה יותר ולכן לא בטוח שזה יתאים לכם. אם מה שמטריד אתכם כעת זו השאלה האם מדובר על שירות שתשלמו עליו הרבה, כדאי שתדעו: התשובה היא לא. כלומר, יש אומנם חברות שמציעות שירותי ניקיון במחירים מופקעים, אך אתם בפירוש לא חייבים לבחור בחברה כזאת. לא תמיד כאשר הלקוח משלם יותר על שירותיה של חברת ניקיון כזו או אחרת זה אומר שהתוצאה תהיה מבריקה או יפה יותר. לכן יש טעם לפנות אל כמה חברות שונות, להשוות מחירים ובסופו של דבר לבחור חברה שהמחיר אצלה נראה לכם סביר. קחו בחשבון שחברות שונות בתחום הניקיון מציעות גם לעשות מנוי, מה שמוזיל את המחיר בצורה משמעותית.