מהם קבלני גמר?

עבודות שיפוצים

בשביל מה צריך קבלני גמר?

רגע אחרי שעבודות הבנייה הסתיימו, מגיע השלב החשוב בתהליך – שלב הפינישים. בשלב הזה נדרש עיטוף לחלקו החיצוני של המבנה, שהוא החלק בבית שכולם יכולים לראות, כך שנדרש גימור איכותי וברמה גבוהה ביותר. אם כן, בשלב זה נדרשים קבלני גמר לבצע מגוון רחב של עבודות, לרבות טיפול בעבודות הקצה הקשורות בתשתיות כמו חשמל ומים, טיוח הקירות הפנימיים, השלמת ההכנות לקראת התקנתם של מכשירי חשמל מאסיביים כמו מזגן או תנור וכן התקנת משקופים וחלונות במקומות המיועדים לכך.

בנוסף, בשלב זה יתבצעו גם עבודות הבידוד והאיטום, רגע לפני שהבית יוכן באופן סופי לקראת כניסתם של הדיירים הראשוני. המשמעות היא, אם כן, שקבלני גמר הם מבין בעלי התפקידים החשובים ביותר בתהליך כולו, מה שכמובן מעורר את התהייה – איך בוחרים קבלן גמר מקצועי ואמין?

 

איך בוחרים קבלן גמר?

לפני הכל, ערכו בדיקה מקדימה ובדקו שהקבלן שאתם שוקלים לעבוד איתו הוא קבלן מוכר ומורשה, ששמו רשום בפנקס הקבלנים, והקפידו גם על ההכשרה שלו (למשל – קורס בטיחות בעבודה הוא קריטי והוא בגדר חובה על פי חוק). עבודות קודמות שבוצעו על ידי הקבלן יעידו עבורכם על איכות העבודה שלו, והתחייבותו לשקיפות מלאה תהיה גם היא משמעותית משום שהיא תבטיח לכם אמינות רבה בכל הקשור להתנהלותו המקצועית.

אל תשכחו לברר גם שני נושאים חשובים נוספים, שהם הביטוח והאחריות. קבלן מקצועי ידאג לביטוח שיתאים לא רק לצוות העובדים שלו, אלא גם לפגיעה במבקרים שעשויים להיות נוכחים במהלך עבודתו, והוא גם יעניק לכם אחריות על פי ההנחיות המוגדרות בענף הנדל"ן. קבלן גמר חייב לעמוד בדרישות אלה, כך שגם לאחר שהוא מתחייב בפני לתקופת אחריות מסוימת, וודאו בעצמכם כי היא אכן תואמת את ההנחיות.

 

שירות ברמה הגבוהה ביותר

מאחר ועבודתו של קבלן הגמר היא אחת המשמעותיות ביותר בתהליך הבנייה כולו, שהרי הוא אחראי למעטפת החיצונית של הבית ולכל אותם ליטושים אחרונים לפני הכניסה לדירה, אין מקום לפשרות בכל הקשור לזהותו של הקבלן שייבחר לביצוע העבודה.

חברת א. י. בניה מתגאה בצוות היועצים והקבלנים שלה, שהם המובילים ביותר בתחום ועם הניסיון העשיר שצברו לאורך השנים הם יספקו שירות ברמה גבוהה, עבודה מקצועית ואיכות בלתי מתפשרת. כשמגיע הרגע שבו צריך הכל כבר כמעט מוכן ונדרשים דיוקים אחרונים, זהו השלב שבו קבלני גמר נכנסים לתמונה, וחברת א. י. בניה תעמיד לרשותכם את הטובים ביותר בתחום.

 

 

המאמר נכתב באדיבות – א.י בניה קבלני בניין