מגורים במגדל יוקרה: לא לעשירים בלבד

בניית בית פרטי

עד לפני כמה שנים היינו מסתכלים על המגדלים הגבוהים ומדמיינים חיים רחוקים משלנו. חיים ששמורים לאנשים עשירים, שיכולים להרשות לעצמם סמל סטטוס של חיים בגובה רב. מגורים במגדלי יוקרה היו שמורים לאנשי עסקים אלו, שהקשר היחיד אליהם היה דרך הכתבות המתפרסמות במדורי הכלכלה והרכילות. היום המצב הוא שונה וחלום המגורים במגדל יוקרה קרוב ונגיש יותר גם למי מאיתנו שעובדים למחייתנו בעבודות סטנדרטיות, מפתחים קריירה או נמצאים כבר בשלב הפנסיה הברוכה.

אנחנו כאן לשבור כמה מיתוסים ולקרב אתכם עוד כמה צעדים אל החלום של מגורים באיכות חיים ובקו הרקיע.

מגדלי יוקרה כמעט בכל אזור בארץ

אם בעבר החלום הישראלי היה בית עם גינה ביישוב כפרי, היום המצב הוא שונה לגמרי. הקרבה האסטרטגית אל הערים המרכזיות הפכה לשאיפה עבור זוגות, משפחות ואנשים רבים שרוצים ליהנות מכל העולמות. גם איכות חיים ותנאי מגורים אטרקטיביים, גם נוף וגם קרבה לאטרקציות, מקומות בילוי ושירותים מוניציפליים.

כתוצאה מכך, החלום על מגורים במגדלי יוקרה (ראו באתר https://urban-tower.co.il) הפך למשהו קיים בתוך התרבות שלנו. יותר אנשים גילו את הקסם של המגורים בבניין משותף, שיש בו את כל השירותים שמעניקים איכות חיים ביומיום – משומר בכניסה ועד לחדר הכושר או חדר הפעילות לילדים.

השינוי הזה בהלך הרוח גרם לכך שכמעט בכל עיר בארץ אפשר למצוא היום פרויקטים של מגורים במגדל יוקרה בטווחים שונים של מחירים ועם אפשרויות תשלום שונות – כך שגם מי שלא נחשב לאדם עשיר מאד, יכול למצוא את עצמו נהנה ממגורים איכותיים על הגובה.

מגורים במגדל יוקרה – איכות חיים גם בתקציב שפוי

מחירי הדירות במגדלי יוקרה היו נחשבים בעבר לגבוהים יחסית לבתים פרטיים, בעיקר במגדלים שנמצאים במרכז הערים הגדולות בישראל. היום אפשר כבר למצוא דירות בסטנדרטים גבוהים במחירים יותר נגישים, גם לאדם הפשוט.

ברוב מגדלי היוקרה תמצאו דירות של 3, 4 ו-5 חדרים הנבדלות זו מזו לפי כיווני הנוף והאוויר, שטח הדירה, מספר החדרים וכמובן מיקום גיאוגרפי. פרויקטים שנכללים בבנייה של כמה מגדלי יוקרה, כשכונה, יכולים להציע מגוון רחב יותר של אפשרויות מחיר ואופציות מגורים, שכן המחיר משתנה גם לפי מיקום המגדל עצמו.

בסופו של דבר, איכות החיים שמתקבלת כשגרים במגדל שבו הכל מטופל עבורכם – מהגינון מסביב לבניין ועד לניקיון האזורים המשותפים, חנייה מסודרת ואפילו פינוקים כמו חדר כושר, חדרי כביסה ושירותים אחרים – כל אלו יכולים להתאים גם לאנשים שפשוט רוצים ליהנות יותר מהחיים ולהפוך את שגרת היומיום לפשוטה אבל מפנקת.

כשמדובר במשפחות עם ילדים, חיי הקהילה שנוצרים במגדלי היוקרה בהם מתגוררות משפחות מוסיפים עוד אלמנט חשוב להחלטה האם להשקיע בדירה במגדל. החברויות שנוצרות, הפעילויות המשותפות והאווירה הקהילתית תורמים לתחושת איכות החיים ומספקים הרבה הנאה.