כך תבחרו את העיצוב הכי חדשני לדירתכם

קבלני בניין ושיפוצים

כולנו אוהבים להתחדש ולרענן את הבית מפעם לפעם, או לעצב מחדש את הדירה החדשה רגע לפני שאנחנו עוברים לגור בה. בשלב הזה אנחנו מחפשים בדרך כלל את העיצוב החדשני, המיוחד, זה שיכניס אווירה נעימה ומזמינה מצד אחד, אבל גם ישרה תחושה של יוקרה וניקיון מצד שני. אז איך עושים את זה?

בוחרים את חומר הגלם האיכותי

אחד הנושאים המשפיעים ביותר על עיצוב הבית הוא חומר הגלם שבו אנחנו בוחרים, ובהקשר הזה יש חומר אחד שמתעלה על רבים אחרים: זכוכית. מעקה זכוכית למרפסת או למדרגות הפנים, מדפי זכוכית בפינות שונות בבית או שולחן קפה ייחודי ומרשים במיוחד, כולם משיגים את המטרה ויוצרים אווירה נפלאה, נקייה, מרווחת ויוקרתית להפליא. עבודות זכוכית הן אידאליות גם לבית וגם למשרד, כך שאין זה משנה איזה חדר אתם משפצים או אם אתם רוצים לעצב מחדש את חדר העבודה שלכם, זכוכית תמיד תשתלב היטב.

העיצוב הנכון

קשה לומר מה הוא העיצוב "הנכון" שהרי לכל אחד מאיתנו טעם ייחודי משלו. טוב שכך, אחרת כולנו היינו מעצבים את הבית בדיוק אותו הדבר, וזה היה יכול להיות די משעמם. אם כן, כשאתם בוחרים עיצוב לבית או למשרד אין ספק שיש מקום לחדשנות ולמה שנחשב טרנדי, אבל אל תוותרו על המגע האישי שלכם. זה אולי יפתיע אתכם, אבל עם ליווי מקצועי נכון או ייעוץ של מעצב פנים מנוסה תגלו שאפשר לשלב בין החדש לקלאסי, ובין ההעדפה האישית שלכם לבין האופנה העכשווית.

נוחות ופונקציונאליות

טיפ אחד חשוב במיוחד לקראת סיום: אל תוותרו על הנוחות. נכון, עיצוב מרשים ייצור מראה נפלא לבית אבל הוא לא יכול לבוא על חשבון הנוחות שלכם. בסופו של דבר כל פינה בבית אמורה לשרת אתכם, בין אם זהו הסלון שבו אתם מבלים עם המשפחה, חדר העבודה שבו אתם מנהלים את העסק הקטן שלכם או האמבטיה שבה אתם מתנקים מדי יום אחרי עבודה מפרכת ואינסוף משימות. נסו לחשוב איך העיצובים היפים ביותר משתלבים בתוך זה, וגם התחזוקה שתידרש מכם נכנסת בסעיף הזה בדיוק. למשל, ריהוט עץ לגינה יכול להיות מרשים מאוד, אבל הוא ידרוש מכם לא מעט השקעה בתחזוקה השוטפת, ושולחן יוקרתי לסלון עשוי להתברר כפתרון קצת פחות נוח אם הוא קטן מדי, גדול מדי או כזה שנוטה להתלכלך בקלות. חשבו על הפרטים הקטנים, הם יעשו הבדל גדול בשגרה שלכם.