אודותינו

חברת י.ל.א - השקעות בע"מ

חברת י.ל.א – השקעות בע"מ פועלת מאז 2004, ומעניקה לקהל לקוחותיה שירות ברמה הגבוהה ביותר בכל הקשור לתחומי הבניה והשיפוצים, לרבות הנדסה, פיקוח וייעוץ בתחומים שונים, בהם איטום וקרקע.

חברת י.ל.א – השקעות בע"מ מעמידה לרשות קהל לקוחותיה בסקטור הפרטי ובציבורי צוות מומחים בעלי ידע נרחב בכל הקשור לעבודות שלד, גמר ודקורציה.

בין לקוחות החברה נמנים אדריכלים, חברות בנייה ומעצבי פנים, שנהנים מהמקצועיות ומהמומחיות שמאפיינים את צוות החברה. בעלי המקצוע המרכיבים את הצוות הם המובילים ביותר בתחומם, ואיכות זו מאפיינת גם את קבלני המשנה איתם פועלת החברה בשיתוף פעולה.

הצוות של י.ל.א – השקעות בע"מ הוא בעל ניסיון עשיר במגוון תחומים, חברת הבנייה מתמחה בעבודות ריצוף, תוספות בניה, בנייה קלה, פיקוח, עבודות שיפוצים, עבודות שיש, גבס וטיח.

הידע, המקצועיות והיחס האישי הם אלו שמרכיבים את תהליך העבודה המוקפד בכל פרויקט של חברת בנייה א.י. בנייה, והם אלה שמבטיחים ניהול אמין ואיכותי מא' ועד ת'.

אין ספק שאנחנו בוחרים את אנשי המקצוע הכי טובים שיש, פשוט כי זה המוטו שלנו: בונים עם מקצוענים!

Architect Studying Plans Outside New Home

מקצועיים

חברת בנייה א.י בעלת צוות מקצועי עם ניסיון של שנים רבות בתחום עבודות קבלן ושיפוצי יוקרה איכותיים, צרו איתנו קשר ונענה לכם על כל שאלה.

תקלה דחופה?

אין לכם מה לדאוג! אנחנו בחברת בנייה א.י בנייה נדאג לכל תקלה דחופה שתהיה, אל תהססו ליצור איתנו קשר בהקדם לקבלת מענה וטיפול מהיר.

מחיר משתלם

אנחנו עושים הרבה מעבר לשיפוצים ובנייה אנו לא רק חברת בנייה, אנו דואגים לכך שלא יהיו לכם תקלות וכך חוסכים לכם כסף ומשאירים אתכם עם ראש שקט.

רוצה להיות חלק מלקוחותינו המרוצים?

למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת במיוחד!