בידן טורבו, לא עוד בידה

חברת שיפוצים ובנייה

מוצרים כמו בידה, לא תמצאו מפורסמים בכל מקום וסביר שאם אתם מחפשים בידה, זה בגלל שקיבלתם המלצה עליו או החלטתם שהגיע הזמן לתעל את מערך ההיגיינה האישית שלכם ושל קרוביכם.

כאשר אתם בוחרים בידה, אתם צריכים להבין שמדובר בהשקעה לכל דבר, אך יתרה מזאת, השקעה המחזירה את עצמה. בידה, לא מנגן לכם רק על ההיגיינה האישית, הוא גם חוסך במים, חוסך בכסף וכמובן הוא אקולוגי יותר מכל דבר אחר שתשמשו בו לטובת ההיגיינה האישית שלכם.

מוצר אחד התבלט במיוחד השנה, כאשר המכירות שלו נסקו ונראה כי הוא המועדף על הכלל, הוא בידן טורבו. בעבור הבידה, הרגשנו צורך להביא לידיעתכם, מה כל כך טוב בבידן טורבו ולמה אתם פשוט חייבים אחד כזה בבית-

לפני שנתחיל באיפיון הבידה, חשוב לנו בראש ובראשונה שתדעו מה מביא עימו הבידה-

  • מושב אסלה בידה
  • שטיפה במים מחוממים (0-38 מעלות)
  • מערכת ייבוש באמצעות אוויר חם

בידן טורבו למעשה מחליף את תפקיד מושב האסלה כך שאתם מקבלים אסלה חדשה לגמרי בנוסף לבידה.

הבידה, מתחבר לחשמל וגם מתחבר ישירות לאספקת המים הנקיים של הבית כך שבכל שימוש שלכם בבידה תדעו בוודאות כי מדובר במים נקיים.

את חוזק הזרימה של הבידה אתם יכולים לשנות לפי הנוחות שלכם על ידי כוונון מראש של הבידה. סגנון המים של בידן טורבו הינו זרימה ישירה אשר גם את הכיוון של הזרם אתם יכולים לשנות לפי ההעדפה האישית שלכם.

יתרה מכך, בידן טורבו מוסיף בתוכו את תהליך הייבוש לאחר זרם המים. זהו פתרון מעולה עבור אלה המעדיפים את נייר הטואלט שמשאיר את האזור יבש. מעבר לכך, תהליך הייבוש מעניק יובש רענן והימנעות מלחות מיותרת באזורים המוצנעים.

לרכישת בידן טורבו

בזמן שהדעה הרווחת היא שהבידה נמצא בבתי מלון יוקרתיים או מיועד לגיל השלישי, אנחנו מוכנים להפתיע אתכם ולהגיד לכם שלמעשה, הבידה מתאים לכל איש ואישה, ילד וילדה, סבא וסבתא. אין אדם בעולם שההיגיינה האישית שלו פוסחת מעליו. בידה, פשוט עוזר לכם בצורה הפשוטה ביותר.

בזמן שמתקן הבידה קיים כבר מאות שנה, הוא לא מפסיק להשתדרג ולהתקדם בפן הטכנולוגי לטובת הבריאות. אם בעבר הייתם צריכים להתקין את הבידה על מושב האסלה ולהפוך את העניין לקצת מסורבל, בידן טורבו, שצבעו לבן, זהה לאסלה הרגילה אך נותן הרבה יותר ולמעשה מחליף את מושב האסלה ומאפשר לכם לקבל מראה לגיטימי ונורמלי של אסלה בחדר השירותים.

אם אתם לא מעוניינים להסתבך עם ההתקנה, אל דאגה, בבידן כבר ידאגו לכם ויבואו להתקין עבורכם את הבידה ואם תרצו אפילו תקבלו הסבר מפורט על השימוש בבידן טורבו החדש שלכם. כי להיגיינה אישית אין תחליף.