איך בוחרים קבלני גבס

קבלן גבס

עיצובי גבס – עושים את זה נכון

ככל שהזמן חולף נראה שהגבס רק מחזק את מעמדו כאחד מחומרי הגלם הבולטים ביותר בעבודות שיפוץ ובינוי בבית, ורבים משלבים בדירה או במשרד עיצובים שונים בגבס, אשר מאפשרים ליהנות משילוב שבין עיצוב ייחודי ומרשים לבין נוחות מרבית. הסיבה למעמדו הרם של הגבס היא כנראה העלות הנמוכה יחסית של החומר הזה, שהוא גם פשוט יותר ואינו דורש תחזוקה מתוחכמת במיוחד.

אלא שהתקנת גבס, ואין זה משנה אם מדובר בתכנון קיר או נישה דקורטיבית לסלון, היא מלאכה שעדיין כדאי לעשות באופן מקצועי ולשם כך ניתן להיעזר בקבלני שיפוצים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום. קבלני גבס יכולים לדאוג להריסת קירות גבס ישנים ובלתי הכרחיים וכן לתכנן התקנת קירות גבס חדשים, וכן הם אלה שאחראיים באופן כללי לשינוי מראה החלל.

 

שינוי פני המשרד או הבית

קבלני גבס הם גם אלה שיכולים לייעץ לכם בנוגע לעבודות גבס ולאופן שבו החומר יוכל לשמש אתכם בחלל, בין אם מדובר בביצוע תיקונים ושינויים בבית ובין אם בבית. בליווי קבלן גבס מקצועי ומנוסה תוכלו לתכנן הקמתן של מחיצות גבס שיעניקו לכל עובד מרחב עבודה אישי משלו, או כוננית ספרים רחבה שתכיל את כל הניירת, הקלסרים והספרות המקצועית הקשורים לתחום העסק.

בבית תוכלו להתקין מדפי גבס במקום מזנון העץ המאסיבי של פעם, מה שייצור תחושה של חלל מרווח ונעים יותר, ובנישה הזו תוכלו גם להסתיר את חוטי החשמל או להתקין נורות קטנות (ספוטים). כך אפשר ליצור שינוי משמעותי במראה החדר בקלות רבה ואף לעיתים קרובות. כך או כך, אין ספק שמחיצות גבס ישדרגו כל חלל שתחליטו לעצב, בין אם מדובר בחדר השינה, בסלון או במשרד המרווח שלכם.

 

בחירת קבלן גבס מקצועי

חשוב לזכור שאיתור קבלן גבס שיתאים לביצוע המשימה באופן הטוב ביותר ובהתאם לצרכים שלכם הוא לא משימה פשוטה במיוחד, ובמצבים כאלה צריך להשקיע חיפושים קצת יותר נרחבים מאשר בחירה בקבלן שיפוצים הראשון שבו תתקלו. הקפידו לקיים שיחה ראשונית מעמיקה עם קבלני גבס שונים כדי לזהות האם הוא מסוגל לתת לכם את השירות שאתם זקוקים לו, האם הוא קשוב לשינויים או לבקשות מיוחדות ועד כמה הוא יהיה ערני לביקורת אם תהיה.

ככל הניתן שוחחו גם עם ממליצים ועם לקוחות אחרים, נסו להבין מול מי אתם עובדים ובעיקר וודאו מראש מה בדיוק כוללת הצעת המחיר שלו. קבלני גבס רבים יציעו לכם את שירותיהם, אבל אם תקפידו לבחור במנוסה ובמיומן ביותר – אין סיכוי שתיכשלו.